Super Bomberman R (2018) MULTi13-ElAmigos

Super Bomberman R (2018) MULTi13-ElAmigos


Super Bomberman R (2018) MULTi13-ElAmigos


Opis:

Super Bomberman R jest kolejną odsłoną kultowego cyklu zręcznościowych gier akcji, którego korzenie sięgają 1985 roku. Produkcja została przygotowana z myślą o PC Windows, a za jej powstanie odpowiada firma Konami.

W Super Bomberman R akcja prezentowana jest w perspektywie top-down. Gracze przejmują kontrolę nad tytułowym bohaterem, Bombermanem, którego zadaniem jest eliminacja przeciwników i rywali przy pomocy swojej podstawowowej broni - bomb. Choć założenia rozgrywki są niezwykle proste (wszak zabawa sprowadza się do przemierzania kolejnych lokacji i podkładania ładunków wybuchowych), zmaganiom towarzyszy aspekt taktyczny. Kluczem do sukcesu jest bowiem wykorzystywanie na swoją korzyść konstrukcji plansz, dzięki czemu możemy na przykład uwięzić oponenta w pułapce bez wyjścia.

W Super Bomberman R bawić się można zarówno w pojedynkę, jak i w towarzystwie innych graczy. Dla samotników przygotowano fabularny tryb Story, który można rozegrać również w dwuosobowej kooperacji – na „oczyszczenie” czeka tutaj 50 zróżnicowanych plansz. Oprócz tego, w grze pojawia się moduł Battle, oparty na rywalizacji maksymalnie ośmiu zawodników - obejmuje on zarówno możliwość rozgrywania pojedynków przez Internet, jak i w sieci lokalnej.

ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex or Skidrow).


Opis Uploadu:

Waga: 5.50 GB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: English, French, Italian, German, Spanish, Portuguese, Portuguese-Brazil, Russian, Dutch, Korean, Japanese, Simplified Chinese, Traditional Chinese
Dane naprawcze:
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Graj.

Included DLC: Shiny Bombers, Golden Vic Viper.


Zabezpieczone linki:

Wszystko o newsie Super Bomberman R (2018) MULTi13-ElAmigos

News Super Bomberman R (2018) MULTi13-ElAmigos w sieciach społecznościowych

Serwis dostępny w wersji mobilnej Super Bomberman R (2018) MULTi13-ElAmigos Serwis dostepny jest równiez w wersji mobilnej.

14-06-2018, 12:11
0komentarze i odpowiedzi w newsie Super Bomberman R (2018) MULTi13-ElAmigos
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать
W górę