windows 10 insider previer 17666.1000 X64 X86 PL

windows 10 insider previer 17666.1000 X64 X86 PLNiespodziewanie często przychodzi, a więc pojawia się nowa wersja insiderów Redstone 5 Insider. Windows 10 Build 17666. Dokładniej 10.0.17666.1000 rs_prerelease od 4 maja 2018. Zestawy (karty teraz mają na pokładzie Fluent design, więc pasek kart będzie wyposażony w Acryllic, więc wraca do Windowsa 7 razy. Dopiero teraz nie działa już na DWM.dll, ale na XAML.

Przeglądarka krawędzi wyświetla teraz otwarte karty za pomocą Alt + Tab. A także nowy schowek został aktywowany. Użyj klawisza Windows + V, aby aktywować nowy schowek. Ustawienia można znaleźć w obszarze Ustawienia Schowek systemowy. (Nawiasem mówiąc, oczywiście spróbujemy ponownie zebrać pliki ISO.)

Ciemny motyw w Eksploratorze plików został całkowicie odblokowany. Eksplorator plików jest teraz czarny, a menu wstążki jest ciemnoszare. Konwersja odbywa się poprzez personalizację ciemnych kolorów. Nawet Notatnik (edytor) może teraz zajmować się po wielu latach końcówkami linii CR L i Mac. Notatnik ma również menu "Szukaj z Bingiem".Znane problemy w systemie Windows 10 17666
Po ukończeniu doświadczenia w środowisku Run Mixed Reality First Run, OOBE jest czarny. Kontrolery ruchu nie są rozpoznawane nawet w wyłącznych aplikacjach. Jeśli potrzebujesz mieszanej rzeczywistości, zaleca się, aby nie budować tej wersji, dopóki te problemy nie zostaną rozwiązane.
Po wznowieniu ze stanu hibernacji pulpit może być na krótko widoczny, zanim ekran blokady zostanie wyświetlony zgodnie z oczekiwaniami.
Wiemy o problemie, który powoduje, że komunikat głosowy odczytuje dodatkowy tekst po wywołaniu Alt + Tab i pracujemy nad poprawką.
Jeśli zakończysz konfigurację zestawu słuchawkowego Windows Mixed Reality w tej kompilacji, zestaw słuchawkowy pozostanie czarny, dopóki nie zostanie odłączony od zasilania i ponownie podłączony do komputera.
Znane problemy z zestawami i pakietem Office w systemie Windows 10 17666
Zestawy UX dla aplikacji biurowych Office Win32 nie są ostateczne. Doświadczenie będzie udoskonalane w miarę upływu czasu w oparciu o opinie.
Górna część niektórych okien pulpitu Win32 może pojawić się nieco poniżej paska zakładek, jeśli zostały utworzone w sposób zmaksymalizowany. Aby obejść problem, przywróć okno i zmaksymalizuj je ponownie.
Zamknięcie zakładki może czasami zminimalizować cały zestaw.
Okładziny okien i kaskadowanie, w tym takie funkcje, jak "Widok obok siebie" w programie Word, nie będą działać dla nieaktywnych kart.
Okno edytora Office Visual Basic jest obecnie wyświetlane na kartach, ale nie jest przeznaczone na przyszłość.
Otwarcie dokumentu pakietu Office, gdy ta sama aplikacja otworzy istniejący dokument, może spowodować nieumyślną zmianę ostatniego aktywnego dokumentu. Dzieje się tak również po zamknięciu arkusza w programie Excel, pozostawiając otwarte inne arkusze.
Poważne problemy w systemie Windows 10 17666
Naprawiliśmy problem z biblioteką DLL z poprzednią kompilacją, która mogła powodować, że program explorer.exe ulegał awarii co kilka minut.
Naprawiliśmy problem, który powodował, że VPN przestał działać po aktualizacji do poprzedniej wersji.
Naprawiliśmy problem z poprzednią kompilacją, w której brakuje aplikacji na kontach dodatkowych po aktualizacji z podstawowego konta komputera.
Naprawiliśmy problem z poprzednią kompilacją, która spowodowała błąd z błędem IRQ_NOT_LESS_OR_EQUAL w tcpip.sys.
Naprawiliśmy problem polegający na tym, że granica była widoczna, gdy zmaksymalizowałeś okna w ostatnich kompilacjach.
Zmniejszający się pasek narzędzi (z WIN + Shift + S) podąża teraz za wybranym motywem, jasnym lub ciemnym
Rozwiązaliśmy problem, który mógł spowodować, że panel Emoji i klawiatura dotykowa nie wyświetlały się poprawnie po wywołaniu natychmiast po ponownym uruchomieniu explorer.exe. blogs.windows
Samouczki systemu Windows 10 i pomoc
Szukasz więcej wskazówek, trików i samouczków dla systemu Windows 10? Następnie spójrz na naszą wiki lub zapisz stronę w ulubionych. Jeśli masz pytania, po prostu umieść je (również jako gość) na naszym forum . Postaramy się pomóc Ci z Twoimi problemami.[

rrr


Wszystko o newsie windows 10 insider previer 17666.1000 X64 X86 PL

News windows 10 insider previer 17666.1000 X64 X86 PL w sieciach społecznościowych

Serwis dostępny w wersji mobilnej windows 10 insider previer 17666.1000 X64 X86 PL Serwis dostepny jest równiez w wersji mobilnej.

11-05-2018, 21:22
0komentarze i odpowiedzi w newsie windows 10 insider previer 17666.1000 X64 X86 PL
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать
W górę